Rekreační dům Turovec se nachází v Jihočeském kraji na samotě u lesa 🌲 a je balzámem na duši pro ty, kteří touží po klidu a přírodě. 

Historie místa sahá až do roku 1602, kdy byl dům poprvé postaven. Po několik staletí patřil pod Kozí Hrádek, na kterém kázal Mistr Jan Hus. Od té doby prošel mnoha obměnami až ho v roce 1966 koupil majitelky dědeček jako lesní hájovnu..

 Po kompletní rekonstrukci v roce 2017 je dům využíván jako rekreační dům a je oblíbeným místem pro rodinné a firemní akce. Nyní tedy nabízíme moderní ubytovací zařízení s komfortním zázemím. 

Dům je dvoupodlažní a celková vnitřní plocha je 200 m². V přízemí naleznete velký obývák s jídelnou, kuchyň, koupelnu s vanou a ložnici s manželskou postelí.

V patře se nachází ložnice s balkóněm s manželskou postelí a televizí. Na patře je ještě další ložnice s manželskou postelí a postelí s vysouvacím lůžkem. Samozřejmostí je druhá koupelna, ta je se sprchovým koutem.

Wifi je u nás samozřejmostí a v obývacím pokoji je smart televize, kde máte Voyo či Youtube.
Voda je z vrtu. V červnu 2023 byl napojen druhý vrt, který zabezpečuje dostatečné množství vody pro všechny hosty. Voda je pitná, avšak má více minerálů jako Mg a Fe. Pro malé děti doporučujeme vodu balenou.

Venkovní posezení se nachází v pergole s krbem. Dříví i dřevěné uhlí u nás najdete automaticky.